Orijentacijsko hodanje – Križnica
Tekst i fotografija: Gordan Šišak, odgajatelj
Na poziv Učeničkog doma Virovitica jučer smo proveli predivan dan u prirodi sudjelujući u projektu „Orijentacijsko hodanje“ na izletištu Križnica. Dan je bio ispunjen smijehom, druženjem i sportskim izazovima koji su nas podsjetili koliko je važno povremeno se odmaknuti od svakodnevice, moderne tehnologije i provesti vrijeme u prirodi.
Naši učenici pokazali su timski duh i spretnost u raznim igrama u prirodi, okušali se u odbojci na pijesku te kasnije uživali u veselom i opuštenom druženju uz roštilj. Poseban trenutak bio je proglašenje najboljih ekipa. Iako su igre ponajprije imale rekreativni karakter, natjecateljski duh ipak se osjetio. Od ukupno 7 ekipa, naši su učenici Doroteja Kuhtić, Tibor Dolenčić i Gabriel Živko osvojili sjajno 3. mjesto, a u pratnji s učenicima bili su odgajatelj Gordan Šišak i v.d. ravnateljica Sanela Hrg.
Veliko hvala domaćinima iz Učeničkog doma Virovitica na gostoprimstvu i izvrsnoj organizaciji – pružili su nam dan ispunjen zabavom, prijateljstvom i dobrim raspoloženjem. Vraćamo se kući obogaćeni novim iskustvima, poznanstvima i uspomenama.